producent gilz papierosowych gilzy

O firmie

 

Firma KentDruk zajmuje się produkcją i sprzedażą gilz papierosowych na terenie całej Polski a także za granicą. Jesteśmy zespołem ludzi o dużym doświadczeniu w tej dziedzinie. Dysponujemy dwoma zakładami zajmującymi się produkcją gilz papierosowych oraz filtrów do papierosów o standardowej średnicy.

Nasze produkty wykonane są z atestowanych materiałów gwarantujących najwyższą jakość. Gilzy dostosowane są do każdego rodzaju tytoniu a także napełniarek dostępnych na rynku. Produkujemy zarówno na potrzeby własne jak i na indywidualne zlecenia kontrahentów krajowych i zagranicznych.

Naszym klientom zapewniamy:

  •   płynność
  •   regularność
  •   szybkość dostaw 

Posiadamy własną bazę logistyczną oraz korzystamy z usług firm zewnętrznych, co zapewnia nam dużą efektywność. Nasza firma uczestniczy w licznych targach i imprezach branżowych, dzięki temu jesteśmy rozpoznawani na rynku krajowym i międzynarodowym.

Współpracujemy z wieloma klientami zarówno na terenie Polski  oraz innych państw Unii Europejskiej m.in. z Francji , Hiszpanii , Holandii , Belgi , Chorwacji , Bułgarii , Słowacji . Naszą sprzedaż kierujemy również klientów nie należących do UE, np. Serbii .

 
 

Aktualności

Targi EuroTab 2015 Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i okazanie zainteresowania naszymi produktami. Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty zaowocują wieloletnia współpracą.

Targi EuroTab 2015

KENTDRUK na targach InterTabac 2014 Kentdruk po raz kolejny obecny na targach InterTabac 2014. Byliśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania targów.

KENTDRUK na targach InterTabac 2014

Nowość! Gilza mentolowa MCT i owocowa FRUTTA Firma Kentdruk jako pierwsza na świecie oferuje gilzę papierosową z mentolową i owocową kapsułką! Sprawdź szczegóły naszego unikalnego produktu

Nowość! Gilza mentolowa MCT i owocowa FRUTTA

KENTDRUK na Facebooku Wszystkie najnowsze informacje i aktualności dostępne na naszej oficjalnej stronie portalu społecznościowego Facebook. Sprawdź wszystkie nasze nowości już teraz.

KENTDRUK na Facebooku

Nowość! Nabijarki Tech1/Tech2 Już jest dostępny w sprzedaży unikalny model zaawansowanej nabijarki do gilz papierosowych, wyprodukowanej z zastosowaniem najnowszych technologii.

Nowość! Nabijarki Tech1/Tech2

Nowość! Gilza z długim filtrem Nasza firma zaprezentowała na targach EuroTab2013 nowość - gilzę papierosową z długim filtrem o długości 20mm!
Dostępna jest już dla Państwa w sprzedaży.

Nowość! Gilza z długim filtrem

Nabijarki ProTube Firma Kentdruk została autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem wysokiej jakości nabijarek ProTube na polski rynek!

Nabijarki ProTube

Podstrony: 1